אודות

חברת תלפיות עוסקת בתחום היזמות בנדל"ן ובביצוע בניה, בדגש על יישום פרויקטים בתחום תמ"א 38 – שדרוג וחיזוק מבנים, ללא כל עלות ותשלום כלשהו מבעלי הדירות בבניין.

תלפיות שמה לה בראש מעייניה את החובה והצורך לדגול באמינות, שקיפות, מקצועיות ויחס אישי וצמוד לכל אחד מבעלי הדירות בפרויקט, הן הדיירים הקיימים והן רוכשי הדירות החדשות.

אנו מאמינים במבט אמיתי וכנה אל האדם שמעבר להסכם וביחסים האנושיים שמעבר לבנייה.

אנו בתלפיות, מאמינים בחיבור האנושי לפני ומעבר לחיבור העסקי-הפיננסי, לכן, בעלי החברה מעורבים בכל פרט ובכל שלב משלבי הפרויקט, משלבי המו"מ והתכנון ועד לשלבי הביצוע ומסירת הדירות החדשות.

אנו רואים כזכות חשובה, ללוות כל דייר וכל רוכש ברמה האישית, בשקיפות ובזמינות מלאה כשותפים מלאים בתהליך המו"מ, התכנון והבנייה.

בעלי החברה עצמם זמינים כל העת לכל דייר, רוכש, ספק וכל אדם הבא בקשר כלשהו עם תלפיות על מנת לייצר קשר בלתי אמצעי וחותר למציאת פתרון ומענה מתאים לכל צורך.

נקודת חוזק מרכזית בחברת תלפיות הינה שחברת תלפיות לא מוציאה את ביצוע הפרויקט לקבלן חיצוני. חברת תלפיות מנהלת בעצמה את ביצוע העבודות בבניין באמצעות מנהל פרויקט, מנהל עבודה ומפקח מטעמה הנמצאים באתר הבנייה משך כל שעות העבודה ומנהלים אותו באמצעות התקשרות ישירה עם קבלני משנה והעסקתם באתר הבנייה בפיקוח שלנו.

חברת תלפיות עובדת בשיתוף עם טובי האדריכלים, הקונסטרוקטורים, היועצים, הקבלנים והמשפטנים בעלי שם – הן מן הצד המקצועי והן מן הצד האנושי. לטובת כל פרויקט אשר בידיה, מעמידה תלפיות ערבויות ביצוע ובדק וכן כל ביטוח נדרש בסטנדרטים הגבוהים ביותר, להבטחת יישום הפרויקט ולמען השקט הנפשי של הדיירים והבטחת משאלתם. חברת תלפיות מאגדת בין שורותיה אנשי עסקים ויזמים בעלי ניסיון עסקי ויזמי ובעלי ידע מקצועי ומשפטי בתחום תמ"א 38 ועסקאות נדל"ן.

כמו כן מעסיקה תלפיות באופן פעיל כחלק מצוות החברה אנשי ביצוע וקבלנים מן השורה הראשונה בישראל בעלי רישיון קבלני בסיווג ג', בעלי מומחיות וניסיון עשיר של ביצוע בפועל של פרויקטים רבים מתחום הבנייה בכלל ובתחום חיזוק מבנים ובנייה על פי תמ"א 38 בפרט, ביניהם אף המורכבים ביותר בתחום התמ"א.

אנשי הביצוע והפיקוח של חברת תלפיות מנהלים ומפקחים על כל הליכי התכנון והביצוע משלב התכנון הראשוני ועד למסירת הדירות החדשות וקבלת טופס 4.

כל הפרויקטים בחברת תלפיות, ללא יוצאים מן הכלל, מבוצעים באמצעות ליווי פיננסי סגור כהגדרתו חוק המכר (דירות) (הבטחת השקעות של רוכשי דירות), תשל"ה-1974, לרבות המצאת ערבות בנקאית / פוליסות ביטוח, להבטחת ביצוע הפרויקט על הצד הטוב ביותר, לטובת הדיירים הקיימים ולטובת רוכשי הדירות החדשות.

שילוב זה, המאגד איתנות פיננסית, ידע רחב בתחום וניסיון יזמי רב מחד, וניסיון קבלני-ביצועי עשיר ביותר בביצועי בנייה מורכבים בתחום תמ"א 38, מבטיח את התנהלותו המסודרת והאחראית של כל פרויקט ומבטיח את תוצאות הפרויקט הטובות והמרשימות ביותר.

סיור פיקוח על אדריכל ומנהלי פרויקט באתר גני תקווה
בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים